Facebook Twitter E-mail
20. listopadu 2013

The Mentalist: Nové hlavní postavy

Jak už jistě někteří víte, na přelomu první a druhé poloviny této série The Mentalist (Mentalista) nás opustí dvě hlavní postavy – Wayne Rigsby (Owain Yeoman) a Grace Van Pelt (Amanda Righetti). Proto za ně scenáristé museli najít náhradu.

První novou postavou je agentka FBI Kim Fischer, do jejíž role byla obsazena herečka Emily Swallow (Monday Mornings). Původně se měla objevit pouze ve třech epizodách, ale nakonec ji budeme vídat pravidelně jako jednu z hlavních postav. Kim je pro nás zatím záhadou. Víme jen, že silně ovlivní život Janea. Poprvé se nám představí v epizodě, která poběží 1. prosince.

A již před měsícem se objevily zprávy o další hlavní postavě, která do seriálu zavítá. Je jím kontrolní agent FBI Dennis Abbott v podání Rockmonda Dunbara (Prison Break). Ten si svou premiéru odbyl již tento týden v sedmé epizodě.


Těšíte se na nové postavy? Nebo jste smutní, že nás Rigsby a Van Peltová opustí?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

AvaLost
před 263 týdny
Tá Kim sa mi nepáči :( už teraz :( Som veľká fanúšička JISBON a toto nevyzerá...
akšuram
před 263 týdny
to bude na nic ... Grace byla vážně skvělá! A Rigsby taky!
Hoko
před 237 týdny
Je to velká škoda, mam je rád, ale zase je to lepší, než kdyby skončil Cho,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY