Facebook Twitter E-mail
21. listopadu 2013

USA Network objednává dobrodružnou akční minisérii

Jeff Watchel udělal své první rozhodnutí na pozici ředitele programové skladby NBC Universal Cable Entertainment. Objednal šestidílnou minisérii Dig. Akční dobrodružné drama od tvůrce Heroes (Hrdinové), Tima Kringa, a spolutvůrce Homeland (Ve jménu vlasti), Gideona Raffa, pod záštitou společností Keshet a BermanBraun se dostane na obrazovky stanice USA Network ke konci roku 2014.

Dig prozkoumává svět Petera, agenta FBI. Ten je vyslán do Jeruzaléma, kde začne vyšetřovat vraždu známého archeologa. Peter postupně odkrývá dva tisíce let se tvořící spiknutí, které může nadobro změnit historii, jak ji svět zná.

Avi Nir (ředitel společnosti Keshet Media Group), Gail Berman, Lloyd Braun a Gene Stein (BermanBraun) se chopí pozice výkonných producentů.

„S rozhodnutím vstoupit do nových vod jsme se snažili najít projekt, který dokáže vyvolat silný dojem,“ řekl ve středečním prohlášení Wachtel. „Tento tým vypravěčů dal dohromady chytrou, promyšlenou a působivou show, která televizní průmysl vezme útokem.“

Nir dodal: „Nenapadá nás lepší a výjimečnější skupinka kolegů, s kterými spolupracovat na tak úchvatném a originálním projektu jako je Dig. S talentovaným Gideonem a vynikajícím Timem je seriál v dobrých rukou. Jsou schopni vystihnout lidskou povahu a drama v těch nejsurovějších momentech.“

Nir Barkat, starosta Jeruzalému, dodal: "Jakmile spojíme hollywoodské tvůrce s historií Jeruzalému, získáme možnost představit stovkám milionů diváků po celém světě toto jedinečné a nádherné město. Je to vynikající inspirace a nápaditá energie, díky které se právě Jeruzalém stal centrem pro mezinárodní filmovou produkci.


Znáte Homeland? Uvítali byste minisérii v podobném duchu?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Clear
před 234 týdny
Zatím to vypadá slibně. Už si brousím zuby na překlad. :-D
Ragnarok8
před 234 týdny
Doufal jsem, že napíšeš ty! :D Rozhodně se na to těším, jelikož USA je jedna...
ševča
před 225 týdny
já nevím, ale já v tom moc homelands nevidím. připadá mi to spíš jako...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY