Facebook Twitter E-mail
23. listopadu 2013

Crossbones: Stuart Wilson jako starý přítel Černovouse

Britský herec Stuart Wilson se po několika letech vrací do americké televize. V letošní pirátské novince stanice NBC s názvem Crossbones si zahraje starého přítele Černovouse, ztvárněného Johnem Malkovichem.

Momentálně zarezervovaný pro třetí epizodu první řady, Wilson ztvární kapitána Sama Valentinea, mocného piráta a starého přitele Černovouse. Valentine byl za svého mládí nemravným aristokratem a černou ovcí své velké rodiny.

Tvůrce Crossbones, Neil Cross, se ujme scénáře výkonné produkce seriálu po boku Teda Golda a manželského dua Waltera Parkes a Laurie MacDonald. Josh Friedman bude sloužit jako výkonný spoluproducent. Richard Coyle (Life of Crime), Claire Foy (Upstairs Downstairs), Tracy Ifeachor a David Hoflin (Ocean Girl) se zde objeví ve vedlejších rolích.

Wilsona můžete znát především díky jeho filmové kariéře. Objevil se v mnoha snímcích, například Smrtonosná zbraň 3, Zorro: Tajemná tvář či Nepřítel státu.


Těšíte se na Crossbones? Má seriál co nabídnout?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

petruska.77
před 208 týdny
Na tenhle seriál se moc těšim! Doufám, že to nebude zklamání...
Maarti
před 208 týdny
Jsem na to čím dál tím víc zvědavá, obsazení bude skvělé! :)
Klik
před 208 týdny
Som zvedavá čo z toho bude, teším sa na to :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY