Facebook Twitter E-mail
18. listopadu 2013

Parenthood: Jason Ritter je zpět

Ano, je to tak. Jason Ritter se vrací do seriálu Parenthood (Famílie). Má to ale jeden háček: prozatím se objeví pouze v jedné epizodě. Zopakuje si tak roli Marka Cyra, bývalého přítele Sarah (Lauren Graham). Tentokrát v seriálu narazí na někoho jiného, ale ani Sarah se určitě nevyhne.

Marka jsme mohli naposledy vidět ve čtvrté sérii, kdy mu Sarah zlomila srdce, když si místo něj zvolila Hanka (Ray Romano). Nyní se na něj fanoušci můžou těšit v 19. epizodě této série, která se bude vysílat 24. dubna příštího roku.

Ritter od svého odchodu z Parenthood nezahálel. Starší Gilmorovou mezitím vyměnil za mladší, získal totiž roli po boku Alexis Bledel (Gilmorova děvčata) v nové komedii Us & Them od stanice Fox. Ta bude mít premiéru někdy v příštím roce, bohužel byla ale produkce po šesti epizodách (plus pilotu) ukončena. Tím stanice taktně naznačila jeho zrušení již měsíce před premiérou.


Máte radost z Ritterova návratu? Chtěli byste, aby se zdržel déle?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY