Facebook Twitter E-mail
19. listopadu 2013

Agents of S.H.I.E.L.D.: Pravda o Melindě May

Také vám v posledních epizodách Agents of S.H.I.E.L.D. přišlo chování Melindy poněkud podivné? Příběh zčásti nasvědčoval tomu, že ona, stejně jako Coulson, v minulosti zemřela. Tak to ovšem není, jak zjistili redaktoři TV Guide.

V epizodě F.Z.Z.T. Coulson prozradil, že on sám si objednal fyzické přezkoušení a krevní zkoušku, protože se cítil poněkud jinak poté, co na konci Avengers zemřel. Melinda se ho snažila uchlácholit slovy, že taková traumatická zkušenost by změnila každého: „Víš, jak dlouho mně trvalo, než…“ začala agentka vyprávět, než ji Coulson přerušil se svým „Já vím.“ Fanoušci si tak mohli domyslet, že Melinda sama vzpomínala na to, jak kdysi zemřela. Co k tomu prozrazuje výkonná producentka, Maurissa Tancharoen?

„To je špatná interpretace,“ říká. „Tito dva jsou pouze spojeni na citové rovině, oba totiž zažili děsivou a traumatickou zkušenost. Když se z traumatu snažíte vzpamatovat, jste zákonitě jiní a jen se se životem chcete posunout dál. Je super, že měli tento moment, protože fanoušci mohli vnímat historii jejich přátelství.“

Coulson je tedy zatím jediný, kdo zemřel a zase se vrátil mezi živé. Melindin těžký zážitek je pravděpodobně spojen s tím, proč je její přezdívkou The Cavalry. Brzy bychom se o tom měli dozvědět více.


Napadla vás při jejich rozhovoru stejná myšlenka? Nebo vám tato scéna nepřišla ničím podezřelá?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

havlik.jakub666
před 209 týdny
Tak bylo by divný, kdyby tam byly hned dva kyborgové/roboti/klony :D
amelia.cz
před 209 týdny
To jo no, doufám že se dozvíme co se jí stalo.
Miroslav Marcišin
před 209 týdny
Já jsem spíš zvědavý, až se proflákne co vlastně bylo s Coulsonem :-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY