Facebook Twitter E-mail
22. listopadu 2013

Pilot dramatu stanice Lifetime přivítá hvězdu z Jericha

Herečka Ashley Scott se přidává k projektu Unreal od Marti Noxon, který vyvíjí kabelová televize Lifetime. Pilot v hlavní roli se Shiri Appleby se tak obohatil o hvězdu z Jericha. Ashley Scott si mimo jiné zahrála ještě v seriálu Birds of Prey.

Unreal se inspiruje oceněným nezávislým krátkým filmem Sequin Raze. Děj dramatu se odehrává v zákulisí populárního soutěžního seznamovacího pořadu a sleduje zkušenosti Rachel (Appleby). Rachel je mladá zaměstnankyně, jejíž jediným úkolem je navazovat vztahy se soutěžícími a manipulovat jimi tak, aby získala zásadní, dramatické a pobuřující záběry, které po ní požaduje produkce programu.

Ashley Scott si zahraje 36letou Mary, svobodnou matku čtyřleté dcery. Mary je finanční poradkyně, která měla smůlu v lásce a je slibnou soutěžící. Výkonná producentka pořadu, Julie (Megyn Price), ji popisuje jako starou, sexy a zoufalou. Ve skutečnosti je Mary sice ostražitá, ale milá.

Další role ztvární Freddie Stroma, Josh Kelly, Nathalie Kelley, Johanna Braddy a v pilotu se jako hostující hvězda objeví také Bryan Batt.

Drama Unreal napsaly Sarah Gertrude Shapiro a Marti Noxon, které se také se starají o jeho produkci. Dalšími výkonnými producenty jsou Sally DeSipio a Bill Davenport. Režie pilotu se ujme Roger Kumble.


Jak se vám líbí novinky ohledně obsazení Unreal? Dáte pilotu šanci?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
corine
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY