Facebook Twitter E-mail
22. listopadu 2013

Maya Rudolph v nové komedii od NBC

Herečka Maya Rudolph si od seriálů na chvilku odpočinula, po roce se ale opět vrací na televizní obrazovky. Byla obsazena do nové komedie od NBC; stanice si objednala pilotní epizodu, kterou plánuje odvysílat jako speciál po zimních olympijských hrách, které začínají 7. února 2014.

Rudolph bude zároveň plnit i funkci výkonné producentky, společně s tvůrcem Saturday Night Live, Lornem Michaelsem. Přidají se k nim i Erin David a Dave Becky. Seriál byl podle všeho žhavé zboží, zuby si na něj brousilo hned několik stanic, NBC ale zvítězila.

Herečku jsme měli možnost naposledy vidět v seriálu Up All Night, který byl nakonec po sérii několika nepříznivých zpráv po dvou řadách zrušen. Nejprve přišla změna formátu – ze single-kamerového seriálu měl vzniknout multi-kamerový. Stanice si na zkoušku objednala pět epizod, ale ještě než se stihly natočit, hlavní hvězda seriálu, Christina Applegate, dala výpověď. Bylo rozhodnuto pokračovat bez ní, ale vedení asi tušilo, že naděje na úspěch nejsou velké. Proto zrušilo objednávku původních pěti epizod a vyžádalo si pouze jednu. Několik týdnů poté ale přišlo oznámení o zrušení seriálu. Doufejme, že tentokrát bude mít Rudoplh větší štěstí a seriál se dočká úspěchu.


Máte radost z hereččina návratu?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 191 týdny
no ale že by řekli, o čem to je...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY