Facebook Twitter E-mail
21. listopadu 2013

Ground Floor - Nový seriál od tvůrce Cougar Town

Dva dlouholetí televizní kolegové se znovushledali při tvorbě nového seriálu Ground Floor. Bill Lawrence totiž do svého nového projektu přizval Johna C. McGinleyho. Tohle spojení fungovalo devět let při natáčení nemocničního sitcomu Scrubs, ve kterém McGinley stvořil dokonalou postavu Dr. Perryho Coxe.

V Ground Floor hraje pana Mansfielda, šéfa mladých bankéřů. Komedie oficiálně odstartovala dvěma epizodami ve čtvrtek 14. listopadu na stanici TBS. Kromě McGinleyho se zde představí i Skylar Astin coby Brody nebo Briga Heelan v roli Jennifer. Ta už si pod Lawrencovým vedením zahrála v několika epizodách Cougar Town.

„Když mi Billy zavolal, tak jsem zrovna dotáčel film 42,“ říká věčně zaneprázdněný McGinley. „Byl jsem rád, že znovu dělám filmy. Řekl jsem mu, že to byla jedna z nejlepších prací, hrát ve Scrubs devět let tak úžasnou postavu, ale že se trochu bojím jít do něčeho podobného znovu. Ale Billy mi vysvětlil, jak chce udělat postavu Mansfielda odlišnou a to mě dostalo.“

Lawrence tvoří Ground Floor s veteránem sitcomového žánru, Gregem Malinsem (Přátelé, HIMYM), a přiznává, že původně nemyslel, že seriál skončí na TBS. „Původně jsme show připravovali pro CBS, nicméně nakonec stanice neprojevila zájem do toho jít, takže jsme přešli k TBS. Když se jim dostal scénář do rukou, líbilo se jim to a skoro šli přes mrtvoly ve snaze vměstnat naší show do programu.“


Už jste zkusili nový seriál Billa Lawrence? Jak vnímáte McGinleyho novou postavu? Myslíte si, že seriál uspěje jako Scrubs nebo Cougar Town?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pajky
před 201 týdny
Tak jsem se na to vykašlal a zkusil první díl přeložit. Takže titulky snad...
Carljack
před 200 týdny
To jsem moc rád... a budu se těšit i na další titulky.
ševča
před 196 týdny
no mně se seriál líbí. nemyslím, že to bude mít úspěch scrubs, ale proto, že se...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY