Facebook Twitter E-mail
22. listopadu 2013

ABC pracuje na hudební pohádce

Komerční stanice ABC se rozhodla těžit ze svého vlastního programu a spojit v současnosti populární prvky pohádky a hudby. Inspirace vzešla ze seriálů stanice – Nashville a Once Upon a Time. Projekt se nazývá Galavant a stanice k němu už objednala pilot.

Galavant vypráví příběh krásného prince Galavanta, který touží po pomstě. Král říše mu totiž ukradl jeho pravou lásku.

Projekt vyvíjí Dan Fogelman, který se ujme nejen scénáře, ale také výkonné produkce. Hudbu si vezmou na starosti Alan Menken a Glenn Slater. Všichni tři už jsou zvyklí spolupracovat – vytvořili hudební epizodu v první sérii The Neighbors, která si dokonce vysloužila nominaci na Emmy.

Stanice se již dříve netajila s tím, že chce do svého programu vnášet více pohádkových dramat. Letos se jí to s Wonderlandem ale moc nepovedlo. Přidáním hudebního prvku však učiní odvážný krok, který se může vyplatit.


Jak by se vám líbila seriálová verze Enchanted?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 211 týdny
Nejdříve od podzimu, ale není vůbec jisté, že to vyberou pro seriál :) Pilotů...
vranova.andrea122
před 211 týdny
Docela mně ten nápad zaujal, jsem zvědavá jak to bude vypadat - doufám že to...
ševča
před 204 týdny
moc tomu nevěřím. možná jsem skeptik, ale úspěch nashvillu podle mě není...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY