Facebook Twitter E-mail
23. listopadu 2013

Under the Gunn: Project Runway 2.0

Kdo z fanoušků návrhářské reality show Project Runway může s klidným svědomím říct, že jedním z nejvýraznějších pozitivních důvodů, proč sledovat, je mentor Tim Gunn? Tento módní guru, který se i na fotbalovém hřišti objeví ve stylovém outfitu, nutí každou sezónu vyždímat ze soutěžících jejich absolutní maximum.

Gunn nyní na stanici Lifetime získá svou vlastní show! Under the Gunn je nová realitka, která se divákům poprvé představí již 16. ledna 2014. Jde o nový pohled na návrhářskou soutěž, která by se dala popsat také jako druhá fáze Project Runway. Gunn zde bude moderovat soutěž mezi návrháři Mondem Guerrou, Anyou Ayoung-Chee a Nickem Verreosem. Tato trojice bude mentorovat své vlastní skupinky návrhářů. Budou soutěžit o to, kdo z nich se stane novým Timem Gunnem.

Jejich výsledky bude opět posuzovat porota. V ní tentokrát zasedne návrhářka Rachel Roy, stylistka Jen Rade a šéfredaktorka časopisu Marie Claire, Zanna Roberts Rassi.


Sledujete Project Runway? Patříte k velké skupině těch, kteří mají Tima rádi? Dáte šanci i této novince?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

anjoa
před 211 týdny
Přesně článek podle mého gusta:-) Už se těším, bude to dobrá výplň mezi...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY