Facebook Twitter E-mail
24. listopadu 2013

Fred Armisen si zahostuje v Super Fun Night

Fred Armisen si užije vážně zábavnou noc jako hostující hvězda v novém letošním sitcomu stanice ABC, Super Fun Night. Armisen si v sitcomu od Rebel Wilson zahraje Briana Headfoota, podrážděného vedoucího lidských zdrojů v právnické firmě, ve které Kimmie, jedna z hlavních postav seriálu, pracuje.

Fred Armisen je herec a převážně dabér. Co se týče seriálového světa, zahrál si v řadě epizodních rolí, například v 30 Rock či letošní novince Brooklyn Nine Nine.

Epizoda, v níž se Armisen objeví v roli Briana Headfoota, se bude vysílat někdy na začátku roku 2014. Brian bude mít za úkol zajistit příměří mezi Kimmie (Rebel Wilson) a Kendall (Kate Jenkinson), které se tak nějak vzájemně nesnášejí.


Těšíte se na Freda Armisena v Super Fun Night? Dokáže podle vás vyřešit při mezi Kimmie a Kendall? Své názory pište do komentářů!

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY