Facebook Twitter E-mail
23. listopadu 2013

Monroe nám představí rodiče

Vypadá to, že se brzy dozvíme, jací budou Monroeovi (Silas Weir Mitchell) rodiče. Rodinného shledání se dočkáme v pozdější fázi letošní série Grimm.

Problém je v tom, že nejspíš nebudou mít zrovna pochopení pro vztah jejich syna. Oba jsou totiž tak trochu staromódní, což ve světě Wessenů znamená, že si rádi zaloví. A Fuchsbau Rosalee (Bree Turner) jim nebude připadat zrovna jako ideální známost pro někoho jejich druhu.

Monroe se je tedy bude snažit přesvědčit, aby pochopili jeho způsob života, protože jinak by to mohlo znamenat vážné ohrožení vztahu s nimi.

A kdo si je vlastně zahraje? Jako matka Alice se představí Dee Wallace, otce Barta ztvární Chris Mulkey. Toho můžou diváci znát ze seriálu Boardwalk Empire nebo Friday Night Lights. Wallace si někteří možná pamatují z The Office nebo Switched at Birth.


Sledujete Grimm? Těšíte se na představení rodičů? Co říkáte na obsazení? A jak myslíte, že celé rodinné setkání dopadne?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Sleslikslicka
před 203 týdny
Jakejkoli díl kde je hodně Monroe a míň Nick je super, takže se těšim :).
amelia.cz
před 203 týdny
NA tohle se těším snad uplně nejvíc, protože i když mám Nicka vážně ráda...
psulek
před 203 týdny
Na buduce treba mysliet na to ze meno Monroe je pouzite aj v inom seriali...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY