Facebook Twitter E-mail
25. listopadu 2013

Autorka The Big C chystá pro NBC hubnoucí seriál

Darlene Hunt, autorka a producentka komediálního dramatu The Big C (Ve znamení raka), se spojila s Youtube hvězdičkou Shane Dawsonem. Spolu se pokusí pro NBC vytvořit nový komediální seriál Losin' It.

O co vlastně půjde? Půlhodinový seriál je inspirovaný životními zkušenostmi Shane Dawsona; Losing it bude zasazený do předměstského hubnoucího centra. Velké pozdvižení v jinak stereotypním programu pro tlouštíky přinese bývalý úspěšný klient, který se rozhodne podělit s účastníky o své zkušenosti a stane se místním konzultantem. K jeho překvapení bude povýšen na manažera hned první pracovní den.

Hunt bude k seriálu psát scénář a také ho bude spolu s Dawsonem pod záštitou Sony Pictures TV produkovat. Do týmu se také připojí Dawsonova kolegyně Lauren Schnipper a dvojice Will Gluck (The Michael J. Fox Show) a Richie Schwartz, všichni jako producenti.

Úspěšný bavič a hudebník vystupující na Youtube, to je Shane Dawson. Na svém kanálu ShaneDawsonTV (který má více než 5 milionů odběratelů) paroduje známé písně a umělce a komentuje zábavným způsobem celý hudební průmysl a jeho největší hvězdy.


Láká vás seriál z prostředí hubnoucího centra?.

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
El Jay
Autor o sobě hrdě prohlašuje, že je seriálový fanatik. Jeho největší lásky jsou Simpsonovi a Přátelé, ale sleduje vše, co mu padne do oka. Na SZ je jako doma, a tak se rozhodl přiložit ruku k dílu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Larion
před 208 týdny
Tak na tohle sem docela zvědavá, protože Shanův kanál odebírám a některý jeho...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY