Facebook Twitter E-mail
25. listopadu 2013

Veteránka z Chucka míří do pilotu Unreal

Bonita Friedericy vymění NBC za něžnější Lifetime. Herečka, která se v televizním světě proslavila rolí generála Diane Beckmanové ve fanoušky milovaném Chuckovi se objeví v chystaném pilotu Unreal, o kterém jste se již mohli dočíst v této bleskovce.

Nepůjde pouze o hostování; Friedericy ztvární jednu z hlavních postav. Její doktorka Wagerstein je psycholožka fiktivní randící show, o které celý seriál je.

Unreal vezme diváky do zákulisí oblíbené randící show. V hlavní roli se objeví mladá zaměstnankyně, která v rámci své práce musí manipulovat se vztahy mezi soutěžícími, aby bylo možno natočit dramatické a skandální záběry, které producenti vyžadují.

Herečka se tak přidává k již bohatému hereckému osazenstvu, mezi kterým nechybí Shiri Appleby, Megyn Price, Freddie Stroma, Bryan Batt, Nathalie Kelley, Francia Raisa, Josh Kelly, Johanna Braddy a Breeda Wool.


Chybí vám generál v televizi? Jak se vám líbí námět chystané novinky?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY