Facebook Twitter E-mail
25. listopadu 2013

Na ABC se v létě bude zpívat

Stanice ABC očividně zastává názor, že pěveckých soutěží je na televizních obrazovkách v současnosti málo. Objednala totiž deset epizod realitky Rising Star, kterou do programu zařadí v létě 2014.

Reality show Rising Star vznikla v Izraeli, odkud již byla prodána do Francie, Německa, Itálie a Ruska. Diváci sami budou mít možnost v přímém přenosu rozhodnout, kdo se stane novou hvězdou. Skupina nadějných zpěváků má casting naživo a během jejich vystoupení diváci v příslušné aplikaci hlasují, kdo by měl postoupit dál.

Zpětnou vazbu zpěváci uvidí ihned před sebou, ještě během vystoupení, na obrovské zdi, fanoušci navíc budou moct komentovat i skrze facebook.

Soutěž má v Izraeli obrovský úspěch. Debut získal neuvěřitelný share 44.7, sedmkrát více než konkurence. Od té doby se výsledek ještě zlepšil, až na 49 procent.

Jelikož hlasování probíhá v přímém přenosu, američtí producenti budou muset promyslet, jak to zařídit kvůli časovému posunu mezi pásmy.

Pro ABC je Rising Star druhým dílem letního plánu. Přidává se k druhé sérii skriptového dramatu Mistresses.


Necháte si líbit další pěveckou soutěž? Nebo by se stanice měly i v málo sledovaných letních měsících soustředit na tvorbu skriptových seriálů?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY