Facebook Twitter E-mail
24. listopadu 2013

Televizní hvězda se dočkala svého místa na chodníku slávy

Této pocty se dostalo Marisce Hargitay. Své místo na chodníku slávy si zasloužila rolí v seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti. Devětačtyřicetiletá Mariska zde hraje detektivku Olivii Benson, a to již od roku 1999.

Této slavnostní události se zúčastnilo i několik celebrit. Mezi nimi nemohl chybět ani tvůrce seriálu Zákon a pořádek, Dick Wolf. Hvězda Marisky byla umístěna hned vedle hvězdy její matky Jayne Mansfield.

Při slavnostním ceremoniálu měl proslov i Dick Wolf a během něho o Marisce prohlásil: „Jsi jednou z velkých ikon v televizi a rozhodně si myslím, že jsi ženskou ikonou pro miliony divaček, a to nejen u nás, ale i po celém světě.“


Zasloužila si podle vás Mariska toto ocenění? Sledujete Zákon a pořádek? A je vaší favoritkou právě Olivia Benson?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

inekafe
před 204 týdny
v pohode :) skoro v každom treťom článku je niekoho meno skomolené,...
Pajky
před 204 týdny
Nevim jak se mi to stalo :) a přitom dobře vím, že je Hargitay :)
ševča
před 200 týdny
to ještě nemá nikdo z tv herců hvězdu? tak to už bylo na čase. zaslouží si...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY