Facebook Twitter E-mail
26. listopadu 2013

Two and a Half Men přivítá dvě nové ženy

Do seriálu Two and a Half Men (Dva a půl chlapa) zavítají dvě nové ženské postavy. První z nich bude Paula Marshall, kterou si možná pamatujete z role v seriálu Gary Unmarried. Paula se objeví ve dvou epizodách jako nový milostný objekt Alana (Jon Cryer); svůj debut si odbyde 5. prosince.

Druhou hostující hvězdou bude Diane Farr. Tu si pro změnu můžete pamatovat ze seriálu Numb3rs (Vražedná čísla). Ukáže se ve druhé epizodě společně s Paulou jako její známá.

Zajímavostí je také jistě i to, že si obě herečky v minulosti zahrály přítelkyně Hanka Moodyho (David Duchovny v seriálu Californication.


Co říkáte na nové hosty ve Dva a půl chlapa? Zajímá vás ještě tenhle seriál nebo už jste na něj zanevřeli?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Butcher
před 210 týdny
Fuj...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY