Facebook Twitter E-mail
19. listopadu 2013

ABC v midseason: Změny a premiérová data

Stanice ABC vydala svůj program na midseason. Na co se můžeme těšit?

Revenge na posunu. Nebojte, nejde o nic dramatického, svou pravidelnou dávku pomsty a intrik si budete stále vychutnávat v pondělí. Revenge se přesune z deváté večerní na desátou. O hodinu ji odsune chystaná minisérie Resurrection. To vše se poprvé uskuteční 9. března.

15. ledna se vrátí komedie Suburgatory. Mixology se poprvé představí 26. února o půl desté večer. Tyto seriály vystřídají zrušený Back in the Game a stejným směrem mířící Super Fun Night.

Femi-krimi Killer Women začne v úterý 7. ledna v deset večer, kde po zrušení Lucky 7 v současnosti nic není. Nová hodinová komedie Mind Games začne 11. března v deset večer, pravděpodobně po skončení Killer Women.

Čtvrteční místo v programu zaujme druhá série realitky The Taste. Ta vystřídá během pauzy Once Upon a Time in Wonderland, který uzavře první příběh 12. prosince a poté se vrátí na jaře. Taste bude vysílat každý čtvrtek dvouhodinovku. Po něm se představí minisérie The Assets; tento program tak bude místo klasických čtvrtečních ABC seriálů, které všechny budou mít pauzu až do jara.


Na kterou midseason novinku od ABC se těšíte? Bojíte se posunu Revenge? Jste rádi za pauzy v podzimních seriálech?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY