Facebook Twitter E-mail
21. listopadu 2013

Awkward se dočká prodloužení čtvrté série

Kabelová stanice MTV přispěchala s předčasným vánočním dárkem pro seriál Awkward. Ještě před premiérou mu totiž přiobjednala deset epizod pro nadcházející čtvrtou sérii.

Už dříve bylo potvrzeno, že od režisérky Lauren Iungerich čtvrtou sérii převezme dvojice Mike Chessler a Chris Alberghini. Iungerich a stanice MTV dospěly k rozhodnutí ukončit spolupráci na konci třetí série.

Čtvrtá sezóna začne v srpnu a bude probíhat ve stejném rytmu jako současná třetí; dočkáme se tedy 20 nových epizod o problémech Jenny Hamilton.

Už dříve bylo oznámeno, že se v příštím roce vrátí i další hit stanice, Teen Wolf. K tomu chystá MTV další dvě novinky, Happyland a Faking It.


Sledujete Awkward? Jste zvědaví, co přinese Jenně další rok?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nikuska181
před 204 týdny
Ja som rada :) Z druhej polovice 3.série som videla zatiaľ síce len dve časti,...
Em.
před 204 týdny
Paráda, včerejší epizody byly perfektní !
ševča
před 198 týdny
no nevím. tahle řada mě moc nebaví. zajímavá už je tam snad jen sadie.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY