Facebook Twitter E-mail
20. listopadu 2013

Prima COOL v prosinci nasadí dvě seriálové bomby

České televizní stanice nelení a pravidelně nás zásobují premiérovými seriály. Nyní se na řadu dostala opravdová bomba, která vybuchne na Primě COOL.

Dozvěděli jsme se, že ještě před tím, než si sedneme ke kaprovi se salátem a budeme si užívat zaslouženého volna, se na českých televizních obrazovkách představí drama TouchKieferem Sutherlandem v hlavní roli.

COOL jej uvede pod českým názvem Doteky osudu. Seriál vypráví příběh novináře Martina Bohma, který během útoků 11. září přišel o ženu. Nyní se musí sám starat o autistického syna Jakea, který navíc nemluví. Martin však brzy přijde na to, že Jake není jen obyčejný kluk, dokáže totiž pomocí čísel předpovídat budoucnost. Martin vezme Jakea za profesorem Tellerem, který má teorii; Jakeova schopnost souvisí s čínskou legendou, která tvrdí, že každá akce ovlivní osudy lidí po celém světě.

Touch byl jednou z nejočekávanějších novinek sezóny 2011/2012. První sezóna zaznamenala v USA mimořádný ohlas ze strany fanoušků i kritiků a seriál se dočkal obnovení pro druhou sezónu, po které byl ukončen. Prima COOL nabídne obě série naráz, dočkáte se všech 26 epizod v kuse.

Seriál se poprvé představí den před Vánocemi, tedy 23. prosince ve 21:55. Nové epizody poběží každé pondělí ve stejný čas.

Hodnocení na SerialZone.cz

Už je známé také dabingové obsazení:

Martin Bohm (Kiefer Sutherland) – Ivan Trojan
Jake Bohm (David Mazouz) Jakub Nemčok
Clea Hopkins (Gugu Mbatha-Raw) – Antonie Talacková
Arthur Teller (Danny Glover) – Jiří Čapka

Aby toho nebylo málo, Touch není jediným seriálem, který má COOL v záloze. Už na začátku prosince, konkrétně 5. 12. 2013, stanice nasadí na čtvrteční večery od 20:15 seriál Transporter (Kurýr), který vzniká ve spolupráci USA, Francie, Velké Británie a Německa.

Transpoter běží na stanici Cinemax, prozatím má dvanáct hodinových epizod. Seriál vznikl podle stejnojmenné filmové předlohy od Luca Bessona.


Co říkáte na novou nabídku Primy COOL? Jak se vám líbí složení dabingového týmu?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

jelpetty
před 273 týdny
Paráda. Ani jeden seriál jsem ještě neviděla, ale měla jsem v plánu se na...
Silencia
před 273 týdny
:-o NENEEE Touch v Česku???? Miluju ho! Moc se na něj těším. Konečně se...
ragelly
před 273 týdny
Už je známé také dabingové obsazení: Martin Bohm (Kiefer Sutherland) – Ivan...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY