Facebook Twitter E-mail
26. listopadu 2013

Prosincová epizoda NCIS: LA s Michelle Trachtenberg

Michelle Trachtenberg, která se proslavila především díky hitům jako Gossip Girl a Buffy, přemožitelka upírů, bude hostovat v 5. řadě seriálu Námořní vyšetřovací služba L. A..

Její postava se jmenuje Lily a je to inteligetní a duchaplná environmentalistka / soukromá kuchařka, které doslova změní život, když se k ní domů někdo vloupe. A i přesto, že bude muset čelit nebezpečným následkům, udělá vše proto, aby na sobě nedala nic znát.

“Jsme nadšení, že se nám podařilo dostat Michelle do naší show” sdělil tvůrce Shane Brennan. Je to velmi intenzivní epizoda, která svede dohromady Michelle s Callenem a Samem, a můžeme ji označit jako prozatím nejakčnější, kterou jsme v této sezóně natočili.”

NCIS: Los Angeles si drží průměrnou sledovanost 14 milionů diváků a rating 2.4. Díl, ve kterém se Michelle objeví, se bude vysílat 17. prosince 2013.


Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

calipsso
před 208 týdny
Michelle je strašně krásná..těším se ten díl :-)
Maarti
před 208 týdny
Jéé, tak to jsem zvědavá, už jsem ji dlouho nikde neviděla, na ten díl se moc...
mischell.michaela
před 208 týdny
jsem ráda, že se tvůrci konečně rozhodli obsadit do aspoň jedné epizody někoho...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY