Facebook Twitter E-mail
1. prosince 2013

Fox chystá adaptaci oceněného španělského seriálu

Margaret Nagle, scenáristka a producentka z Boardwalk Empire, napíše pro stanici Fox scénář remaku dramatu Polseres Vermelles, který se zabývá temnými zákoutími života teenagerů.

Polseres Vermelles se s černým humorem věnuje každodenním problémům skupiny teenagerů nucených žít v nemocnici, kteří se díky svému pobytu i přes vzájemnou rozdílnost spřátelili. Hloubka těchto jinak nepředstavitelných přátelství jim umožňuje přežít problémy spojené s dospíváním v obtížných podmínkách. Teenageři se musí mimo jiné potýkat s rakovinou, anorexií, Aspergerovým syndromem a dalšími diagnózami.

Margaret Nagle se ujme scénáře a výkonné produkce. Pomáhat jí budou Sergio Aguero, Julio Fernandez a Carlos Fernandez, kteří se podíleli již na produkci původního seriálu.

Autorem Polseres Vermelles je Albert Espinosa, který tento seriál také produkoval pro katalánskou televizi TV3, která jeho první řadu odvysílala před dvěma lety. Seriál získal ocenění Ondas za nejlepší národní televizní seriál a představitel jedné z hlavních rolí Alex Monner získal cenu Fotogramas de Plata pro nejlepšího herce. Druhá série byla odvysílána letos.


Zaujal vás námět nového dramatu? Myslíte si, že bude za velkou louží slavit úspěch?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
corine
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Drunk_Queen
před 157 týdny
Nejspíš ano, Margaret Nagle má ve svém profilu RBS, je u něj zapsaná...
ševča
před 157 týdny
No já tam hledám toho Aspergra, tak proto.
Drunk_Queen
před 157 týdny
Netýká se to předlohy?

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY