Facebook Twitter E-mail
26. listopadu 2013

Hawaii 5-0: Chi McBride povýšen na hlavní postavu

Televizní stanice CBS oznámila, že herec Chi McBride byl povýšen na hlavní postavu v seriálu Hawaii Five-0!

Jeho postavu, kapitána Lou Grovera, jsme poprvé viděli letos v září v první epizodě čtvrté série. Grover je založen na stejnojmenné postavě z původního seriálu Hawaii Five-O. Kapitán Grover, který se nedávno se svojí rodinou přestěhoval z Chicaga na Oahu, je na ostrově šéfem SWAT jednotky.

„Vím, že to bude znít kýčovitě, ale jediná věc, kterou jsem chtěl ve své kariéře udělat, byla dostat se na CBS, domov mého idolu, Jackieho Gleasona řekl McBride. “Konečně jsem se díky seriálu Golden Boy dostal na ‚Tiffany Network‘ (poznámka: tak se v zámoří stanici CBS také říká) a natáčel na stejných místech jako The Honeymooners (pozn.: sitcom z 50. let 20. století). Pak mě CBS pozvala, abych se přidal k hereckému obsazení Hawaii Five-0, a to bylo úžasné. Herci, štáb i producenti na mě byli moc milí, takže můj románek se CBS pokračuje."

„Po prvním hostování Chi McBridea v seriálu jsme věděli, že jsme natrefili na něco zvláštního,“ řekl výkonný producent Peter Lenkov. „Bez jakýchkoliv potíží do Hawaii Five-0 zapadnul a diváci si užívali tu temperamentní, někdy až nepřátelskou interakci mezi ním a McGarrettem. Jsme rádi, že se Chi přidá do naší rodiny.“


Co na tenhle krok říkáte? Oblíbili jste si Grovera nebo ho naopak nemůžete ani vystát? :-)

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Olca
před 203 týdny
Herce mám docela ráda, ale musím říct, že když se poprvé v seriálu...
vikrle
před 203 týdny
Chi Mcbride je dobrý herec a dobře se na něj kouká, ale stejně asi jako...
Arkantos
před 203 týdny
Tak ja som urcite rad. Skvela postava aj v seriali, Hned v prvej...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY