Facebook Twitter E-mail
27. listopadu 2013

CW vyvíjí dvě dramata s teroristickou tématikou

Prvním z nich je drama o spící teroristické buňce na prestižní newyorské univerzitě. Stanice se tak tématicky přidává k dalším současným seriálům Homeland na Showtime a Hostages na CBS. Stanice známá svou pověstí, že je pro teenagery, se tedy v zatím nepojmenovaném projeku pouští do temnějších vod.

Tvůrci projektu jsou Liz W. Garcia a Joshua Harto, kteří stojí za akčním dramatem Memphis Beat Za produkčním kormidlem stojí Bill Haber. Garcia a Harto se tak vrací k Warner Brothers, jehož kabelová divize pro TNT produkovala již Memphis Beat.

Nepojmenované drama charakterizované jako Alias zkřížený s Homelandem se soustředí na mladou agentku FBI z newyorského protiteroristického oddělení, která je v utajení poslána na newyorskou univerzitu. Její úkol se však stane ústředním zájmem celé agentury poté, co odhalí živou teroristickou buňku, která se ukrývala všem na očích.

Tento projekt je v současnosti již druhým seriálem s teroristickou tématikou, který CW vyvíjí. Druhé drama na CW píše Corinne Brinkerhoff a jeho producenty jsou Alex Kurtzman a Roberto Orci.

Děj se točí okolo mladé Brooklyňanky, kterou naverbuje CIA, aby infiltrovala svoji teprve nedávno objevenou biologickou rodinu patřící mezi mocné a bohaté dynastie v Texasu. Ty jsou podezřelé z napojení na zločinecké organizace po celém světě.


Dokáže CW takové téma zvládnout? Najdou si tyto seriály svoje diváky? A jak podle vás dopadne jejich výsledná podoba?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
corine
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Anetka888
před 237 týdny
Myslím, že po této sezóně bude místa dost. :D
VanThomass
před 237 týdny
Tak náměty vypadají zajímavě, důležité bude, který bude vůbec schválený a...
ševča
před 228 týdny
tohle nejsou první "dospělé" seriály vyvíjené na cw, ale když na to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY