Facebook Twitter E-mail
22. listopadu 2013

FOX v midseason: Které seriály zmizí z programu?

Včera se FOX přidala ke stanicím, které již oficiálně odtajnily plány pro midseason letošní sezóny. Stejně jako jinde se můžeme těšit na pár změn a pohybů v programu.

Glee se vrací domů. Seriál se po roce a půl vrátí do svého původního úterního časového slotu. Své podzimní finále Glee odvysílá 5. prosince a pak bude mít pauzu až do 25. února. Jelikož je ovšem úterní program zaplněn dvěma hodinami komediálního bloku, něco musí udělat místo.

Z programu FOX vyřadí dvojici Dads a The Mindy Project. Dads tou dobou již budou mít odvysílanou kompletní první sérii. Mindy se v zimním finále rozloučí 28. ledna a vrátí se pak až 1. dubna. Od tohoto data se pak budou vysílat dvě epizody současně, aby seriál stihnul dojet druhou řadu ve sweeps periodě.

S Glee v úterý zůstane pouze New Girl (Nová holka) a Brooklyn Nine-Nine. Druhý zmíněný změní časový slot – posune se za New Girl (nyní je její předskokan).

Jak bylo již dříve oznámeno, The Following začne druhou řadu dvojepizodou, která bude odvysílána 19. ledna. Poté se seriál přesune do svého stálého slotu, na pondělky od devíti večer. Finále Sleepy Hollow poběží 20. ledna o hodinu dříve, tedy od osmi.

Drama Rake se poprvé představí 23. ledna. Dvojepizody Raising Hope skončí 10. ledna, ten den totiž bude premiérovat nová komedie Enlisted. Od tohoto týdne Raising Hope poběží jen jeden díl za týden.


Jak se vám ve sledovacím programu hodí přesunutí Glee zpět na úterky? Myslíte, že brzký konec Dads a dlouhá pauza Mindy znamenají pro oba seriály začátek konce?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Ragnarok8
hodně dávno
Velice se těším na druhou sérii The Following...už se to blíží!!!
Ajvngou
hodně dávno
Brookly Nine-Nine - skvělá věc (až na ty CZ titule od Fanik). Paráda, neruší se.
Lucius
hodně dávno
Přesunutí Glee zpět se mi líbí, ty čtvrtky mám nabitý :) Ale zase skoro 3...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY