Facebook Twitter E-mail
29. listopadu 2013

Komedie o právnické firmě neprávníků

Nová komedie Working the Engels o 12 dílech, která se bude vysílat na stanici NBC, bude první sitcom, na němž bude spolupracovat americká a kanadská televize.

Autorkami projektu jsou Katie a Jane Fordovy, z jejichž pera vznikne příběh rodiny, která se musí spojit a dát hlavy dohromady, když jejich otec a chlebodárce zemře a zanechá jim kupu dluhů. Všichni členové rodiny Engelsových musí přidat ruku k dílu, aby právnickou firmu svého otce udrželi. Má to však jeden háček. Dcera zesnulého, Jenna, je jediná, která má právnický diplom.

V hlavních rolích se objeví Andrea Martin (My Big Fat Greek Life), Kacey Rohl (Hannibal), Azura Skye (American Horror Story) a Benjamin Arthur (Less Than Kid).


Těšíte se na nový seriál z produkce NBC? Myslíte, že bude tak dobrý jako jiné právnické seriály, třeba Suits nebo ve své době velmi populární Ally McBealová?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Clear
Autorka je velký fanoušek sci-fi seriálů. Její mánie začala u Hvězdné brány a od té doby ji neopustila. Mimoto překládá pro web neXtWeek.cz seriály jako Suits, Homeland, Orange Is the New Black a další.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

puf-muf
před 203 týdny
Zas právnická firma,no uvidíme... :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY