Facebook Twitter E-mail
22. listopadu 2013

Googlí logo jak Doctor Who hra

Ať se vám to líbí nebo ne, tak výročí 50 let s Doktorem Who na vás bude následujících pár hodin až dní vyskakovat na každém kroku. Dokonce i na google.

Minimálně na tom britském. Ten místo svého klasického loga umístil na svou homepage pro dnešek hru s tématikou Doktora Who. Musíte mu pomoci najít všechny písmenka, která se někde v čase a prostoru poztrácela. A samozřejmě vám u toho nedají pokoj ani Doktorovi odvěcí nepřátelé Dalekové.

Na začátku si můžete vybrat, za kterého Doktora chcete hrát a pak už je to jen otázka několika správných kliků. Smrti se bát nemusíte, váš Doktor se v nejhorším za daleckého pokřiku „Exterminate“ zregeneruje do Doktora následujícího.

Dá se očekávat, že se hry dočkáme i na homepage českého Googlu, američanům by se například mělo zjevit o půlnoci.

Ale jestli se vám nechce čekat a chcete si hrát už nyní, tak vám nic nebrání, podívat se google.co.uk. Tak směle do toho a do diskuze pak můžete napsat, za jak dlouho jste hru prošli.

EDIT: Pokud jste google doodle prošvihli, nemusíte smutnit. Pařit se dá dál v archivu.


Tak co hra líbí? A která lokace vás potěšila? A co to skóre?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Fruiko
před 299 týdny
Překonávat rekordy se dá nyní v archivu doodles.
kripolik
před 299 týdny
Tak jsem si to zahrála znovu a z 19:59 jsem to vytáhla na 6:06 s tím...
saralive
před 299 týdny
32:08 no nic :) žádná sláva

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY