Facebook Twitter E-mail
23. listopadu 2013

Witches of East End si vyčarovaly druhou sérii

Stanice Lifetime včera oficiálně oznámila, že obnovuje své nové nadpřirozené drama Witches of East End pro druhou sérii. Čarodějky se tak přidávají ke kolegyním z Devious Maids, které již v létě získaly objednávku na druhou řadu.

Obnovení přichází v období mnoha změn. Lifetime v uplynulých měsících zrušila svého veterána Army Wives a poměrně úspěšný The Client List (Laskavý dotek). Kromě toho v říjnu obnovila již jednou zrušené drama Drop Dead Diva (V těle boubelky).

„Seriál s tak skvělým příběhem a úžasnými herci je pro nás výhra,“ řekl Rob Sharenow, viceprezident stanice. „Perfektní mix obsahu a zpracování láká stále více nových diváků. Jsme nadšeni z toho, že seriál můžeme vrátit na obrazovky i v příštím roce.“

Witches of East End se dočkají nových třinácti epizod, které se na televizních obrazovkách objeví v roce 2014. První řada se s diváky rozloučí 15. prosince.

Seriál se inspiruje stejnojmenným populárním románem od autorky Melissy de la Cruz. V průměru jej týdně sledují tři miliony diváků, z nichž 1,3 milionů spadá do cílové kategorie žen 18–49 let.


Sledujete Witches of East End? Jste rádi za obnovení pro druhou řadu?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kutikk
před 206 týdny
Supeeer, seriál sleduji. Dýchá to na mě atmosféru mého oblíbeného filmu...
ševča
před 204 týdny
i když to zpočátku mělo scény jak focení přebalů na harlequiny, tak jsem si...
Brontofúzik
před 201 týdny
Ja som naopak veľmi rada. Že to pripomína z polovice TVD a z polovice...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY