Facebook Twitter E-mail
28. listopadu 2013

Hvězda Arrested Development, David Cross, v Community!

Hvězda seriálu Arrested Development, David Cross, se objeví v epizodě seriálu Community, která bude odvysílána pravděpodobně koncem zimy nebo začátkem jara.

Epizoda bude navazovat na čtrnáctý díl druhé série, Dračí doupě pro pokročilé. David si zahraje odcizeného syna profesora Hickeyho (Jonathan Banks), který se připojí ke skupině v jejich druhé hře Dračího doupěte.

Další zajímavé osobnosti, které by se měli objevit v Greendale jsou Nathan Fillion, Walton Goggins, tvůrce seriálu Breaking Bad Vince Giligan, Robert Patrick, Tim Heidecker, Eric Wareheim, Ben Folds, Paget Brewster, Kumail Nanjiani, Paul Williams a Katie Leclerc.

No a spolu s těmito mnoha novými tvářemi se můžeme těšit i na návrat Johna Olivera, Roba Corddryho Brie Larson. Pátá série odstartuje již 2. ledna 2013.


Na koho z hostujících hvězd se těšíte nejvíce?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Heimdal
Autor je fanouškem sci-fi a fantasy, milovník tvorby J.R.R. Tolkiena a George Lucase. Když nesleduje nějaký seriál nebo film, sedí u SZ. Občas si rád přečte dobrou knihu. Jo a také sem tam zajde do práce.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Winnie 2.0 윈이
před 208 týdny
Tak mě hlavně zajímá, koho bude hrát Nathan Fillion. No a jinak se těším na...
Heimdal
před 208 týdny
Nathan mě taky velmi zajímá... Snad dostane zajímavou postavu.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY