Facebook Twitter E-mail
24. listopadu 2013

Hezoun z O.C. a kráska z Gossipky se zasnoubili

Tentokrát se zásnuby netýkají děje konkrétního seriálu, ale dvou populárních herců z již ukončených hitů. A o koho, že jde? Tím šťastným párem se po více než roce chození stal Adam Brody a Leighton Meester.

Brody vešel do povědomí diváků jako Seth Cohen v seriálovém hitu O.C. a Meester se proslavila jako Blair Waldorf v Gossip Girl (Super drbna). Seznámili se při společné práci na filmu Dcera nejlepšího kamaráda (The Oranges) z roku 2011; oba se teď spíše věnují filmové kariéře než té televizní. Brody byl naposledy k vidění ve filmu Lovelace: Pravdivá zpověď královny porna a Meester momentálně pracuje s Robertem Downeyem jr. na dramatu The Judge.


Sledujete dál kariéry Adama Brodyho a Leighton Meester? Co říkáte na zásnuby?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Michalenka
před 208 týdny
Ja to sice věděla, vsak nečekala jsem že se z toho vyklube svatba;) Ale...
MoTAngel
před 208 týdny
Adam Brody sa viac hodil k Rachel Bilson :D
amelia.cz
před 208 týdny
Taky jsem nějak nepostřehla že spolu chodí, ale já to zas až tak nesleduji. Ale...

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY