Facebook Twitter E-mail
28. listopadu 2013

Elizabeth Berkley jako poradkyně v sitcomu Melissa & Joey

Bývalá hvězda Saved by the Bell, která 11. listopadu vypadla z populární taneční reality show Dancing With The Stars, Elizabeth Berkley, byla obsazena do komediálního seriálu Melissa & Joey.

S Berkley se setkáme v epizodě nazvané Couple's Therapy (Partnerská terapie), ve které si zahraje doktorku Kathryn Miller, bývalou přítelkyni Joeyho, která bude radit Melisse a Joeymu se vztahem. Na díl se můžeme těšit někdy v roce 2014.

Berkley toto prozradila v interview po vyřazení z Dancing With The Stars, ale byla zdrženlivá a nechtěla prozradit žádné detaily, co dalšího má nyní v plánu: „Několik úžasných dveří se začalo otevírat a telefony začaly zvonit. Prozradím více, až budu mít podepsanou smlouvu, teď o tom mluvit nesmím. Jsem ten typ, který o něčem mluví, až když je to jisté.“


Jste rádi, že díky tomuto castingu to vypadá, že Mel a Joey to spolu konečně zkusí?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 199 týdny
ráda možná, ale prozradit to nemuseli, když cliffhanger ukazoval něco jiného.
allyska
před 199 týdny
no to sice jo, ale už je načase :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY