Facebook Twitter E-mail
29. listopadu 2013

CW roztančí latinská hudba

George Lopez, latinskoamerický herec a komik, připravuje pro CW nový projekt nesoucí jméno Star Crazy.

Scénář k hodinovému dramatu o zpěvačce, která se z bídy a chudoby vyšplhá až na samý vrchol latinské hudební scény, bude psát Bob Brush (The Wonder Years) a Mel Harris (Thirtysomethin­g). Produkovat ho bude samotný Lopez společně s Leslie Kolins Smallem (Co mám na tobě ráda).

To ale není jediná muzikálová novinka, která se na CW objeví. Prozatím nepojmenované drama, odehrávající se na umělecké škole, bude sledovat osudy budoucích hudebníků, herců a zpěváků. Říká vám to něco? Pokud si vzpomenete na seriál Fame, vysílaný v letech 1982–87, nebudete daleko. Na projektu totiž bude produkovat bývalá herečka z Fame, Debbie Allen, spolu se Samem Haskellem a scenáristou Mattem Wittenem (Dr. House).

CW se těmito projekty chce přidat k úspěšným muzikálovým seriálům, jako například FOXovský Glee, který pokračuje pátou řadou, nebo Nashville z ABC.


Má CW šanci s muzikálovým seriálem?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
El Jay
Autor o sobě hrdě prohlašuje, že je seriálový fanatik. Jeho největší lásky jsou Simpsonovi a Přátelé, ale sleduje vše, co mu padne do oka. Na SZ je jako doma, a tak se rozhodl přiložit ruku k dílu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 203 týdny
Za hudební projekty jsem vždycky ráda :) Na CW by mohli vytvořit druhé naivní...
ševča
před 192 týdny
to bych asi nesledovala, jedno glee je až moc. p.s.: nashville není...

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY