Facebook Twitter E-mail
29. listopadu 2013

Kate Walsh plánuje návrat na televizní obrazovky

A ke splnění tohoto přání je už o krok blíž. Kate Walsh, kterou si můžete pamatovat zejména ze seriálu Grey's Anatomy (Chirurgové) a jeho spin-offu Private Practice, získala roli v projektu Bad Judge. Pilotní epizodu si objednala stanice NBC a pokud se jim zalíbí, je možné, že se seriálu dočkáme v příští sezóně.

Jedná se o single-kamerovou komedii, za jejímž zrozením stojí producenti Will Ferrel a Adam McKay s jeho produkční společností Gary Sanchez Productions. Walsh se zhostí role výkonné producentky a představitelky hlavní postavy. Dalšími výkonnými producenty jsou kromě Kate Walsh již výše zmínění Will Ferrel a Adam McKay, ke kterým se přidají Anne Heche, Jill Messick a Chad Kultgen. Ten má na starosti i scénář.

Postava Walsh je žena, která si ráda užívá a nestydí se za svůj pestrý sexuální život. Ovšem tento životní styl, plný nejrůznějších zážitků, udržuje v rovnováze její práce. Živí se totiž jako soudkyně u trestního soudu v San Bernardinu.

Tohle není ze strany Walsh první snaha o spolupráci s NBC. Již loni se podílela se svým přítelem Chrisem Casem na projektu, ze kterého ale nakonec nic nebylo. Snad bude mít letos větší štěstí.

Už je tomu téměř rok, kdy byl ukončen seriál Private Practice a Walsh se mezitím zaměstnala rolemi v několika nezávislých filmech a v dramatu od DirecTV Full Circle. Zdá se, že Walsh by o práci nouzi mít neměla. Její bývalá šéfka Shonda Rhimes se nechala slyšet, že by ji ráda někdy opět viděla ve svém seriálu Grey's Anatomy.


Máte radost z případného návratu Kate Walsh? Myslíte, že by jí komedie svědčila?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

jo-die
před 294 týdny
Párada, Kate Walsh je moje velká oblíbenkyně, takže doufám, že to klapne, podle...
Maarti
před 294 týdny
Snad jí to letos vyjde.. Každopádně bych ji epizodně uvítala i v GA :)
ševča
před 286 týdny
to by mohl být vtipný seriál.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY