Facebook Twitter E-mail
22. listopadu 2010

Blíží se krušné časy pro Zoufalky?

Zoufalých manželkách je totiž na spadnutí velký odchod. Teri Hatcher (v seriálu jako Susan Mayerová) se nechala slyšet, že příští sezóna bude její poslední. Navíc se v zákulisí drbe o tom, že bez Teri by seriál nemusel šlapat tak dobře jako doposud. Takže by její odchod mohl vést až k úplnému konci seriálu. K tomu jistě dopomůže i odchod další hlavní hvězdy a to Felicity Huffman (v seriálu jako Lynette Scavová). Podle dalších informací byla pro Terin odchod velkou inspirací Courtney Cox (Monika z Přátel). Ta má nyní vlastní sitcom, kterému se celkem úspěšně daří. Teri prý něco podobného také chystá a skočí do toho po hlavě, jen co bude mít Zoufalky z krku. Není se jí co divit. Posun dál se dal čekat, protože po sedmi letech už musí mít Susan Mayerové plné zuby.

UPDATE: Tak to vypadá, že to nakonec byla kachna. Teri se k aféře vyjádřila, že o odchodu neuvažuje, ale je nesmírně ráda za novou energii, která zaplavila seriál v současné sezóně.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maroon
hodně dávno
Na druhou stranu je pravda, že Teri sama to nepotvrdila a na Facebooku se...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY