Facebook Twitter E-mail
30. listopadu 2013

Nová westernová minisérie od FX. Na co se těšit?

Stanice FX oznámila, že se pustí do produkce adaptace románu Desperadoes od amerického autora Rona Hansena. Román pojednává o životě Daltonova gangu, který v 90. letech 19. století přepadával vlaky a vylupoval banky na Divokém západě.

Scénáře stejnojmenné minisérie se ujme Robert Knott, který v minulosti spolupracoval na skriptu k filmu Appallosa. Stopáž série by se měla vyšplhat na 6 hodin. Stejně jako kniha, bude i seriál vyprávěn z perspektivy nejmladšího psance Emmeta Daltona, který v roce 1937 začal prodávat své příběhy Hollywoodu.

Uvidíme, zda série dosáhne takových kvalit jako např. Hell on Wheels od AMC či Hatfields & McCoys od History Channel.


Máte rádi divoký západ? Četli jste knihu Desperadoes? Těšíte se na minisérii?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
UrbiCZ
Autorovi se zamlouvají dobové seriály s interesantním hereckým obsazením, zajímavou zápletkou a kopou pletichaření. Ve volném čase se věnuje tvorbě webů, konzolím a psaním článků pro SerialZone.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

puf-muf
před 207 týdny
Tak toto môžem... Len jak to spravia. :)
ševča
před 201 týdny
má to něco společného s bratry daltonovými?

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY