25. 11. 2013

Třetí série Longmire má zelenou

Třetí série Longmire má zelenou

Po měsících čekání a dohadování je to konečně oficiální. Stanice A&E obnovila své drama Longmire pro třetí sérii o deseti epizodách. Stalo se tak měsíce poté, co spolutvůrce seriálu, John Coveny, předčasně oznámil skrze svůj Twitter, že se jeho seriál vrátí i za rok.

Longmire je v současnosti jedničkou stanice co se celkové sledovanosti týče. Druhá série získala v průměru 3,7 milionů diváků na epizodu, finále se vyšplhalo až na 4,4 miliony.

„Longmire se stal jedním z nejlepších televizních dramat současnosti. Jsme na něj nesmírně pyšní,“ řekl David McKillop, viceprezident stanice. "Těší nás, že můžeme pokračovat v našem partnerství s Warner Horizon Television, produkčním týmem a talentovanými herci v čele s výjimečným Robertem Taylorem

Seriál je adaptací knižních románů od Craiga Johnsona. Obnovením se přidává k pokračujícímu Bates Motel. Nové série těchto dramat doplní chystaná novinka Those Who KillChloe Sevigny v hlavní roli.


Sledujete Longmire? Těší vás, že je zpráva o obnovení konečně oficiální?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře2zobraz všechny 2 příspěvky
BranoZ

BranoZ

Knižních tajemných románů? Pretože sledujem seriál Castle, viem, že hlavný rovnomenný hrdina toho seriálu je...
hodně dávno
Sleslikslicka

Sleslikslicka

Tak samořejmě mě to těší. Bylo by nepříjemný nedozvědět se jak to dopadne s Henrym a s Viky.
hodně dávno
Další články k tématu