Facebook Twitter E-mail
1. prosince 2013

Nemocniční drama Complications nabírá obsazení

Nedávno jste se mohli dozvědět, že USA Network chystá pilot k nemocničnímu dramatu s názvem Complications a v hlavní roli se objeví Jason O'Mara. Nyní se dozvídáme o další čtveřici, která by se v případě vzniku v seriálu určitě objevila. Jde o Jessicu Szohr, Beth Riesgraf, Lauren Stamile a Demetria Grosse.

Odkud je můžete znát? Všichni už za sebou mají role, díky kterým vám můžou být povědomí. Jessica Szohr si zahrála Vanessu v Gossip Girl (Super drbna), Beth Riesgraf se objevovala jako Parker v Leverage (Dokonalý podraz), Lauren Stamile si vyzkoušela role například v Grey's Anatomy (Chirurgové) nebo Burn Notice (Status: Nežádoucí) a Demetrius Grosse hraje Emetta Yawners v Banshee. (Fanoušci Banshee se nemusí bát. Neznamená to, že má Emmett své dny v seriálu sečtené. Údajně bude stíhat obě role, pokud bude potřeba.)

A jako které postavy se představí? Szohr se objeví jako Gretchen, chytrá sestřička z pohotovosti. Riesgraf si zahraje Samanthu, manželku právníka Johna Ellise (O'Mara), Stamile ztvární podivínskou doktorku Bridget a Grosse bude hrát nejlepšího přítele a zároveň i důvěrníka hlavnímu hrdinovi Danovi.


Zajímá vás tenhle projekt? Těšíte se, že znovu uvidíte někoho ze zmíněných?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY