Facebook Twitter E-mail
26. listopadu 2013

Nejlepší vánoční dárek? Sherlock!

O letošních Vánocích bude nejoblíbenějším Ježíškem pravděpodobně stanice BBC. Ta dnes totiž oznámila, že o vánočních svátcích odvysílá dlouho očekávanou třetí sérii svého hitu Sherlock.

Prozatím nejsou k dispozici žádné přesnější informace. Jisté je pouze to, že první epizoda se na televizních obrazovkách objeví někdy mezi 21. a 31. prosincem letošního roku.

Fanoušci se tak můžou radovat z příjemné zprávy. Dosud bylo oznámeno pouze datum vysílání v USA, které připadlo na 19. leden. Z minulých let se předpokládalo, že Británie seriál nasadí o několik týdnů dříve, což se nyní potvrdilo.

Tvůrci seriálu i BBC své fanoušky slušně trápí. Na jeden z nejžhavějších a nejoblíbenějších seriálů současnosti musí totiž zájemci čekat; jednotlivé třídílné série mají totiž mezi sebou velké prodlevy. Druhá řada byla odvysílaná rok a půl po sérii první, ta nadcházející se na televizních obrazovkách objeví téměř po dvou letech.

Seriál prozatím nebyl obnoven pro čtvrtou sezónu, s jeho úspěchem je to však pouze otázkou času a vytíženosti hereckých hvězd, Benedicta Cumberbatcha a Martina Freemana.

Pro zkrácení čekání se zde můžete kouknout na nejnovější teaser ke třetí sérii:


Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

aislinn
před 203 týdny
Juchů! Nejdřív mi dnes ráno přišel mail, že odpadá neoblíbený seminář, a...
Klik
před 203 týdny
Teším, teším :D Už aby tu bol december :)
Zuzka Paci
před 203 týdny
Ačkoliv mám ráda kultivovaný projev, tak nemůžu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY