Facebook Twitter E-mail
29. listopadu 2013

Sherlock: Známe oficiální datum třetí série!

Na letošní Vánoce jsme vás nalákali již v této bleskovce, kdy BBC potvrdila, že třetí řada Sherlocka pojede právě přes vánoční svátky.

V té době zatím nebylo jasné přesné datum premiéry, nyní už je ale vše jinak. Stanice oficiálně potvrdila, že dlouho očekávaná třetí řada se na televizních obrazovkách představí 1. ledna 2014! Fanoušci se tak svého oblíbeného seriálu dočkají po úmorných 717 dnech čekání.

Předpokládané vysílání epizod:

The Empty Hearse (1. 1. 2014)
The Sign of Three (5. 1. 2014)
His Last Bow (12. 1. 2014)

Tak jsme měli pravdu. Pokud máte pamatováka, určitě si vzpomenete na tuto bleskovku z léta, ve které jsme vám o prvním lednu poreferovali poprvé. Nejsou to sice přímo Vánoce, na které to vypadalo ještě před pár dny, pořád se však svého oblíbeného seriálu dočkáte o tři týdny dříve, než jste si mysleli (resp. než se začne vysílat v USA).


Tak co, už si na steně nervózně odškrtáváte čárky do premiéry? A jak se vůbec těšíte na letošní Vánoce? :-)

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ellannor
před 272 týdny
Ano! Datumy si značím do kalendáře a na dané dny si rozhodně neplánuji nic...
Tempy
před 272 týdny
Škoda jen, že neplatí - Jak na Nový rok,... :D
georgano
před 271 týdny
Krásný dárek pod stromeček i když trošku opožděný :-) už stříhám metr.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY