Facebook Twitter E-mail
2. prosince 2013

OUAT: Návštěva z Covert Affairs

Christopher Gorham, který v současnosti hraje v seriálu Covert Affairs, si od CIA na chvilku odskočí do světa pohádek; získal totiž roli v dramatu Once Upon a Time. Objeví se ve 12. epizodě, která bude mít premiéru v březnu příštího roku.

O jeho roli se toho zatím moc neví. Jisté je, že je to někdo, kdo hraje v životě Emmy (Jennifer Morrison) velmi důležitou úlohu. Gorham se objeví jen nakrátko, není ovšem vyloučeno, že se ještě někdy vrátí a svou roli si zopakuje.

S teoriemi o tom, kdo by tento záhadný muž v životě Emmy mohl být, se roztrhl pytel. Skoro nikdo nepředpokládá, že by se jednalo o nějakou romantickou známost, Hook (Colin O'Donoghue) a Neal (Michael Raymond-James) ji stojí veškeré úsilí. Nabízí se ale možnost, že by Gorham mohl hrát dospělého Henryho (Jared Gilmore), tudíž by se objevil v nějakém flashforwardu. Tenhle názor ale také není moc populární. Naopak vede teorie, že by to mohl být někdo z Emminy minulosti. Konkrétněji někdo z její první pěstounské rodiny, od které získala i své příjmení. Je tedy možné, že se Emmu chystá ve Storybrooku navštívit její nevlastní bratr?


A ke které z teorií se přikláníte vy? Nebo máte nějakou vlastní?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

amelia.cz
před 207 týdny
Taky jsem pro bratříčka
Cary8
před 116 týdny
Bratr to nebyl.
El Jay
před 116 týdny
Tak dík.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY