Facebook Twitter E-mail
2. prosince 2013

The Walking Dead představuje další nové tváře

Do televizního seriálu The Walking Dead přibude další nová postava. Seznámíme se s ní v druhé polovině čtvrté řady.

Tuto postavu si zahraje Andrew J. West. Můžeme očekávat, že se nějakou tu chvíli zdrží. Ve čtvrté řadě sice bude veden jen pouze jako hostující hvězda, pro řadu pátou je zde ale možnost, že pravděpodobně povýší.

West bude hrát postavu jménem Gareth; tuto postavu nenaleznete v komiksové předloze. Podle předběžných informací bude mít vztah s hlavní postavou a ztvární v seriálu důležitou roli. Ve čtvrté řadě se představí další významné postavy, které už byly ohlášeny dříve. Sem patří Michael Cudlitz jako Abraham, Josh McDermitt jako Eugene a Christian Serratos jako Rosita.


Jak se vám zamlouvá příliv nových tváří? Těšíte se?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Metrix
Autor je naprostým seriálovým fanatikem, který každou volnou chvíli něco sleduje. S velkou chutí se pustí do jakéhokoliv žánru a ničeho se nezalekne.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

fruxik
před 202 týdny
vypada hodne zajimave, tak snad i zajimavy bude! posledni dil prvni...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY