Facebook Twitter E-mail
29. listopadu 2013

New Girl: Jess nám předvede svého ex

V seriálu New Girl se připravuje zajímavá situace. Jess (Zooey Deschanel) nám brzy představí svého expřítele a zahraje si ho Adam Brody.

Epizoda se bude natáčet v nejbližších dnech a vysílání se plánuje na začátek roku 2014. Brody bude hrát Berkleyho, expřítele Jess, který se oženil a momentálně je otcem na mateřské dovolené. Je velice otevřený a jasně dává najevo svou pýchu. Dokázal totiž zvládnout nelehké umění být dobrým přítelem i po rozchodu, což je pravděpodobně příčinou, že zůstali s Jess nejlepšími přáteli.

Kromě role v O.C. jste Brodyho mohli naposledy vidět jako hosta například v House of Lies (Profesionální lháři), The League (Liga snů) nebo Burning Love.


Co říkáte na nového hosta v New Girl? Těšíte se na něj? Hodí se vám k Jess?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

LuciKr
před 207 týdny
Covece ja myslim ze ten Spencer byl jen prvni v tom, ze s nim spala...
vladino32
před 207 týdny
som zvedavy na jeho postavu :)
ševča
před 201 týdny
no nejdřív s ním chodila tolik let a všechno, ale pak vzpomínali a tak,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY