Facebook Twitter E-mail
3. prosince 2013

12 Monkeys: Projekt nabírá posily

Stanice Syfy si nedávno objednala pilot k seriálu 12 Monkeys a my se nyní dozvídáme, kdo by se v něm měl objevit. Seriál bude vznikat podle stejnojmenného filmu z roku 1995, kde hrál hlavní roli Bruce Willis. Děj se zaměřuje na cestovatele časem z postapokalyptické budoucnosti, který se objeví v přítomnosti. Jeho misí je lokalizovat a zneškodnit zdroj smrtelného viru, který vyhubí lidskou rasu.

Hlavní postavu Colea ztvární Aaron Stanford (Nikita) a v roli jeho nejlepšího přítele z postapokalyptické budoucnosti, Ramse, se objeví Kirk Acevedo. Zatímco Cole cestuje časem, Ramse se stará o přežití týmu, který cestování časem umožňuje. K hereckému týmu se kromě něho připojila i trojice Amanda Schull (Suits), Noah Bean (Nikita) a Žejlko Ivanek.

Acevedo je pravděpodobně nejvíc známý díky televiznímu hitu Fringe (Hranice nemožného), ale na svém kontě má i role v seriálech Oz nebo Bratrstvo neohrožených. Za výkon ve filmu Tenká červená linie získal cenu Alma.


Zajímá vás tenhle projekt? Dáte mu šanci? Těšíte se, že znovu uvidíte Kirka Aceveda?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Salem
před 206 týdny
Kirk Acevedo byl teď ve Walking dead
stonefire
před 206 týdny
A taky v poslední epizodě Blue Bloods a před nedávnem i v SVU....
Carljack
před 206 týdny
Tak další seriálové zpracování slavného filmu? No nějak extra mě to neláká, ale...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY