Facebook Twitter E-mail
3. prosince 2013

Stanice FX odtajnila lednové premiéry svých hitů

Na co se tedy máme těšit? Jako první se vrátí v úterý 7. ledna s již pátou sérií Justified (Strážce pořádku)Timothy Olyphantem v hlavní roli. O den později, tedy 8. ledna, se bude vysílat American Horror Story: Coven.

Kromě toho se FX pokusí o vytvoření animovaného bloku v pondělí večer. 13. ledna se vrací se svou pátou sérií Archer, který si vyzkouší nový vysílací den, společnost mu bude dělat novinka Chozen. Ta by měla být o stejnojmenném bílém rapperovi, který zrovna vylezl z vězení. V pozici dabérů se představí Bobby Moynihan, Hannibal Buress, Michael Pena, Nick Swardson, Kathryn Hahn a Method Man.

Samozřejmě budou pokračovat i pravidelné čtvrteční ordinační hodiny Charlieho SheenaAnger Management. V únoru se pak očekává návrat The Americans.


Baví vás stanice FX? Jaké seriály od ní sledujete? Už se těšíte na leden?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY