Facebook Twitter E-mail
3. prosince 2013

The Woods: Nový projekt od tvůrce Chucka

Chris Fedak, jehož pravděpodobně největším úspěchem je seriál Chuck, pracuje na novém projektu pro stanici Syfy. Jedná se mysteriózní thriller s názvem The Woods.

Příběh vypráví o mladé ženě, která se vrátí do tajemného sídla v lesích, kde dřív bydlela její rodina. Bohužel odtamtud tenkrát záhadně zmizela její sestra a když se teď na ono místo dívka vrátí, zjistí, že hrůzné bytosti, které její sestru unesly, tam stále přebývají.

Fedak bude plnit zároveň i funkci výkonného producenta, stejně jako Liz Phang (90210), která napíše scénář. Dalšími výkonnými producenty jsou Darryl Frank a Justin Falvey.

Kromě The Woods pracuje momentálně Fedak ještě na projektu pro Legendary TV, který se má točit kolem záhadného dárce orgánů. Již loni spolupracoval s Joshem Schwartzem, Stephanie Savage a Lenem Goldsteinem na jiném projektu, který byl inspirován knižní předlohou Scotta Westerfelda.


Líbí se vám zápletka tohoto potenciálního seriálu? Myslíte si, že má šanci na úspěch?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carljack
před 207 týdny
Pokud by v tom hrál někdo z Chucka, tak na to koukám na sto procent!...
manro
před 207 týdny
Souhlas :-)
ševča
před 197 týdny
nikdo důležitý z chucka by tam právě hrát neměl. už to produkuje chlap...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY