Facebook Twitter E-mail
15. prosince 2013

Nejzajímavější vedlejší postavy v Supernatural

Supernatural (Lovci Duchů) bude vždy hlavně příběhem Sama a Deana Winchesterových. Přesto nám v průběhu let seriál představil spoustu zajímavých vedlejších postav. Za těch dosavadních devět sérií se jich nastřádalo tolik, že ne na všechny se v našem článku dostane. Přesto se pokusíme připomenout ty nejzajímavější.

Souhlasíte s našim výběrem? Nebo máte vlastní oblíbenou postavu z tohoto ikonického seriálu?

Kevin Tran Ostric Chau

Kevin se k Lovcům připojil poměrně nedávno. Je prorokem a má užitečné schopnosti. I proto se dostal pod ochranu bratrské dvojice a teď jim pomáhá rozluštit andělskou tabulku.

Photo © CW

Sheriff Jody Mills Kim Rhodes

Šerifka Jody Mills k Lovcům určitě patří a může za to Bobby. I teď se občas vynoří, aby klukům zavolala a přihrála jim nějakej podivnej případ.

Photo © CW

Balthazar Sebastian Roché

Balthazar rozhodně patří mezi ty zajímavější anděly s lidštější povahou. Spoléhal na morální nejednoznačnost a i přesto, že to nakonec myslel dobře, ho to stálo život.

Photo © CW

Chuck Shurley Rob Benedict

Jak mnozí nemají v oblibě současného proroka Kevina, tak měli v oblibě toho předešlého, tedy Chucka. Toho, který sepsal knížky o Lovcích duchů jako evangelium.

Photo © CW

Meg Nicky Aycox a Rachel Miner

U démonů není nic neobvyklého, že změní tělo, a tak se nám Meg v první sérii představila jako blondýna (Nicky) a v pozdější fázích s jinou tváří jako bruneta (Rachel) a nakonec se jí stal osudným Crowley.

Photo © CW

Ruby Katie Cassidy a Genevieve Cortese

Stejně tak tomu bylo i v případě Ruby, která byla původně blonďatá (Katie), aby vyměnila tělo a stala se tmavovláskou (Genevieve). Ani to jí však nemohlo a její osud zpečetil Dean.

Photo © CW

Ellen a Jo Harvelle Samantha Ferris a Alona Tal

Matka a dcera, obě lovkyně, bohužel i přesto obě už mají své party odehrané. O jejich konec se postarali pekelní psi.

Photo © CW

Trickster, Gabriel Richard Speight jr.

Coby Trickster se lovce dost natrápil a nejinak tomu bylo, když se zjistilo, že je to vlastně archanděl Gabriel.

Photo © CW

Benny Ty Olsson

Bennyho si sebou přinesl Dean z očistce. S Deanem byli dobří přátelé a nakonec to byl Dean, kdo se postaral o jeho osud na Zemi.

Photo © CW

Smrt Julian Richings

Pan Smrt se nám naposledy představil na začátku deváté série. A už to vypadalo, že Sama u krbu přesvědčí, aby šel s ním. No možná jeho čas ještě příjde..

Photo © CW

Lucifer Mark Pellegrino

Sám Lucifer si něco nahrál se Samem a nás to tuze bavilo. Sice teď odpočívá v jeho vlastní kleci, ale v Lovcích lze návrat vyloučit jen těžko..

Photo © CW

Charlie Bradbury Felicia Day

Jeden z nejčerstvějších přírůstků na seznamu. Přestože se objevila zatím pouze ve čtyřech epizodách, tak se do myslí fanoušků zapsala nesmazatelně. Teď je však na cestě do země Oz.

Photo © CW

Crowley Mark Sheppard

Je zvláštní, že Crowley se poprvé objevil až v páté sérii. Přesto si bez něj lze seriál jen těžko představit a nic na tom nemění, že jeho situace momentálně nevypadá růžově.

Photo © CW

Bobby Singer Jim Beaver

O zařazení Bobbyho do téhle společnosti nemůže být pochyb, vždyť byl bratrům druhým otcem. Co na tom, že jeho dny už jsou sečteny, i tak se může znenadání objevit.

Photo © CW

Castiel Misha Collins

Poprvé se objevil ve čtvrté sérii a od té doby strávil s bratry hodně času. Momentálně je sice uklizen do pozadí, protože nemá své andělské schopnosti, ale jeho návrat rozhodně nelze vyloučit.

Photo © CW

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Kolikokoli
před 259 týdny
LittleLexi Jo, Kevin byl občas takový... no... nemusela jsem ho. Ale Osric je...
Netty
před 256 týdny
Ruby,ale jedině Katie, tedy blond Ruby, ta Gen.... byla příšerná herečka!
Leky
před 220 týdny
Koukám na tento seriál teprve čerstvě, ale už některé postavy i když...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY