Facebook Twitter E-mail
4. prosince 2013

Three the Hard Way: Komedie o svobodném otci

Stanice Fox projevila zájem o další projekt. Tentokrát se jedná o komedii Three the Hard Way, která se nechala inspirovat autobiografickou knihou od Dwyanea Wadea, známého hráče NBA. Kniha se jmenuje Father First a Wade v ní popisuje svůj život dvojnásobného svobodného otce.

Hlavní postavou seriálu je hvězda NBA, Daryl Wade, který právě získal do plné péče své dva malé syny. S výchovou chlapců mu budou pomáhat jeho výstřední spoluhráči z basketu. Zápletka se dosti podobá komedii Council Of Dads, jejíž pilot si stanice Fox objednala v roce 2011, ale nakonec si neobjednala další díly. Do hlavní role byl tenkrát obsazen Kyle Bornheimer.

Na scénáři se bude podílet Ben Watkins (Burn Notice) a společně s Wadem budou plnit i funkci výkonných producentů. Dalšími výkonnými producenty jsou Mike Tollin, Justin Lin, Danielle Woodrow a Troy Craig Poon. Lina k projektu táhla jeho láska k basketbalu a také zkušenost s výchovou svého syna. Tollin projekt představil Watkinsovi, se kterým už v minulosti spolupracoval, a Watkins (který je otcem čtyř dětí) se tak opět vrací ke psaní komedie.


Oslovil vás tento projekt? Myslíte si, že by měl v nové sezóně šanci?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

jackpv
před 206 týdny
Zní to dobře, mohla by to být senzace. Jsem na to zvědavý.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY