Facebook Twitter E-mail
4. prosince 2013

Legit získal pro druhou sérii princeznu Leiu

Seriál Legit získal pro druhou sezónu opravdu hvězdného hosta. V pořadu se objeví Carrie Fisher, která si zahraje vlivnou hollywoodskou producentku.

Její postava se pohybuje v zákulisí oblasti pro vývoj komedií. Nabídne Jimu Jefferiesovi pomoc s rozvojem kariéry poté, co uvidí jeho stand-up výstup. Jefferies později zjistí, že tato nabídka s sebou nese i skrytý motiv.

Pro Legit je získání Carrie opravdu skvělým úlovkem a pro fanoušky velkým lákadlem. Fisher je známá hlavně svou rolí princezny Leiy v kultovní sérii Star Wars. V poslední době se objevila například v seriálu Entourage.

Druhá série Legit odstartuje v lednu 2014 na stanici FXX.


Sledujete Legit? Co říkáte na první sérii? Těšíte se na hvězdného hosta?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY