Facebook Twitter E-mail
5. prosince 2013

Srdcová královna míří do Wonderlandu

Dramatu Once Upon a Time in Wonderland, který je spin-offem seriálu Once Upon a Time se sice moc nedaří, ovšem tato zpráva by mohla přilákat pár nových diváků. Herečka Barbara Hershey si zopakuje svou roli Cory, tentokrát však právě ve Wonderlandu.

Tvůrci seriálů Edward Kitsis a Adam Horowitz se už v létě nechali slyšet, že by Srdcovou královnu rádi viděli ve Wonderlandu, kde byla tato postava divákům poprvé více přiblížena v devátém díle druhé série OUAT. Cora stihla za svůj život napáchat spoustu zla a svými intrikami nešetřila ani Reginu, svou vlastní dceru. Zničila jí šanci na šťastný konec s její pravou láskou a přinutila ji, aby se provdala za samotného krále. Zrovna ve chvíli, kdy k sobě Regina a Cora po letech našly cestu a měly tak možnost nového začátku, se Sněhurka rozhodla skoncovat s životem Cory jednou provždy.

Hershey se objeví v jedenácté epizodě této série, která má premiéru v březnu příštího roku. Není ovšem vyloučeno, že se zdrží i déle. Spousta diváků jistě doufá ve scénu mezi Srdcovou královnou a Jafarem (Naveen Andrews), jelikož spolu jejich představitelé téměř deset let chodili. Herci se rozešli v roce 2009.


Sledujete seriál Once Upon a Time in Wonderland? Těšíte se na Srdcovou královnu?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Jam
před 206 týdny
Tak teď začínám uvažovat o tom že bych se začal koukat :)
petruska.77
před 206 týdny
no nevím, jestli tohle ještě zachrání Wonderland... :)
Earenis
před 206 týdny
Začínám uvažovat, že to přestanu sledovat. Možná ještě chvíli vydržim :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY