Facebook Twitter E-mail
5. prosince 2013

Nástupce Scrubs? Nový projekt z nemocničního prostředí.

NBC si objednala další projekt, tentokrát se jedná o komedii z nemocničního prostředí. Seriál zatím žádný název nedostal. Za vznikem stojí tvůrci Erin Ehrlich a David Janollari (bývalý ředitel MTV). Janollari slavil úspěch již jednou, když se s Lauren Iungerich podílel na vzniku seriálu Awkward. O scénář k novému seriálu se postará již výše zmíněná Erin Ehrlich.

Komedie se bude točit kolem skupinky dvacátníků, kteří se jako studenti na budoucí zdravotní sestry (a bratry) zaučují v nemocnici St. Genevieve’s Hos­pital. Ovšem než se plně vyučí, projdou si společně s lékaři a zbytkem nemocničního personálu různými nástrahami, kterými se to v nemocnici jen hemží. Jako začátečníci ve svém oboru budou slavit úspěchy, ale i pády, nejen co se týče jejich práce. Jsou to ještě mladí lidé, kteří se snaží najít sami sebe a své místo ve světě. Pod tlakem záchrany lidských životů budou formovat nová přátelství a hledat svou pravou lásku.

Ehrlich bude společně s Janollarim plnit funkci výkonné producentky. Poslední tři série se podílela na chodu seriálu Awkward, kde se propracovala až na pozici výkonné producentky. Dokonce si během několika epizod vyzkoušela i roli režisérky.


Máte rádi seriály z lékařského prostředí? Líbil by se vám tento seriál?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

El Jay
před 202 týdny
Jen ať je to nástupce, ale ne vykradač
kubis1807
před 202 týdny
Zjistil jsem, že mám seriály z lékařského prostředí moc rád, takže se...
ševča
před 191 týdny
spíš mi to připadá jako něco mezi grey´s anatomy a mercy. scrubs v tom...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY