Facebook Twitter E-mail
5. prosince 2013

Nástupce Scrubs? Nový projekt z nemocničního prostředí.

NBC si objednala další projekt, tentokrát se jedná o komedii z nemocničního prostředí. Seriál zatím žádný název nedostal. Za vznikem stojí tvůrci Erin Ehrlich a David Janollari (bývalý ředitel MTV). Janollari slavil úspěch již jednou, když se s Lauren Iungerich podílel na vzniku seriálu Awkward. O scénář k novému seriálu se postará již výše zmíněná Erin Ehrlich.

Komedie se bude točit kolem skupinky dvacátníků, kteří se jako studenti na budoucí zdravotní sestry (a bratry) zaučují v nemocnici St. Genevieve’s Hos­pital. Ovšem než se plně vyučí, projdou si společně s lékaři a zbytkem nemocničního personálu různými nástrahami, kterými se to v nemocnici jen hemží. Jako začátečníci ve svém oboru budou slavit úspěchy, ale i pády, nejen co se týče jejich práce. Jsou to ještě mladí lidé, kteří se snaží najít sami sebe a své místo ve světě. Pod tlakem záchrany lidských životů budou formovat nová přátelství a hledat svou pravou lásku.

Ehrlich bude společně s Janollarim plnit funkci výkonné producentky. Poslední tři série se podílela na chodu seriálu Awkward, kde se propracovala až na pozici výkonné producentky. Dokonce si během několika epizod vyzkoušela i roli režisérky.


Máte rádi seriály z lékařského prostředí? Líbil by se vám tento seriál?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

El Jay
před 267 týdny
Jen ať je to nástupce, ale ne vykradač
kubis1807
před 267 týdny
Zjistil jsem, že mám seriály z lékařského prostředí moc rád, takže se...
ševča
před 256 týdny
spíš mi to připadá jako něco mezi grey´s anatomy a mercy. scrubs v tom...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY